Velkommen til Kontorleverandøren LILLEHAMMER

Kontorleverandøren ble startet på Lillehammer i 1992, og har nå avdelinger rundt hele Mjøsa og på Otta. På Lillehammer holder vi til i Tomtegata 2, du finner oss lett. Finn kontaktinfo til den du vil snakke med under.

Lillehammer er den eneste avdelingen med utstilling og salg av telefoni-løsninger.

Les mer om oss her.

Tomtegata 2, 2515 Lillehammer

Åpningstider:
Mandag-fredag 08.00-16.00
Lørdag stengt.

Kontakt:
lillehammer@kontorleverandoren.no
Telefon: 61279400

Våre ansatte

Frode Midtlien
Daglig leder


Tlf.: 612 79499
Mob.: 909 79 400
frode@kontorleverandoren.no

Roger Svenskerud
Logistikk-/Innkjøpsansvarlig


Tlf.: 612 79400
Mob.: 913 33 211
roger@kontorleverandoren.no

Stine Gustavsen
Salgsansvarlig Kontor- og datarekvisita


Tlf.: 612 79400
Mob.: 412 24 919
stine@kontorleverandoren.no

Linn Strandvik
Butikkansvarlig


Tlf.: 612 79400
Mob.: 415 22 060
ls@kontorleverandoren.no

Øystein Ottesen
Sjåfør-/møbelmontør


Tlf.: 612 79400
Mob.: 913 50886
oystein@kontorleverandoren.no

Bjørnar Flobergseter Vik
Sjåfør-/lagermedarbeider


Tlf.: 612 79400
Mob.: 476 53 524
bjornar@kontorleverandoren.no

Geir Anders Jensen
Servicetekniker


Tlf.: 612 79400
Mob.: 909 72 660
gaj@kontorleverandoren.no

Bente Unosen Sveinungsen
Salgsansvarlig Kontorinnredninger/Møbler


Tlf.: 612 79400
Mob.: 908 40 053
bente@kontorleverandoren.no

Steffen Rogne Svendsen
Salgsansvarlig Maskiner/Tele


Tlf.: 612 79400
Mob.: 932 33 899
steffen@kontorleverandoren.no

Du kan også følge oss på Facebook