Velkommen til Kontorleverandøren HAMAR

Avdelingen på Hamar ble etablert i 1992, og har ni medarbeidere. Vi holder til i Glasshuset i Furnesveien 81, og du finner oss lett. Finn kontaktinfo til den du vil snakke med under.

 Les mer om oss her.

Furnesveien 81, 2318 Hamar

Åpningstider:
Mandag-fredag 08.00-16.00
Lørdag stengt.

Kontakt:
hamar@kontorleverandoren.no
Telefon: 62550540

Våre ansatte

Terje Bessesen
Daglig leder


Tlf.: 625 50546
Mob.: 907 50 343
terje@kontorleverandoren.no

Hilde Larsen
Salg/administrasjon


Ulf Vidar Aasen
Salgsansvarlig kontormøbler


Tlf.: 625 50544
Mob.: 990 90 290
ulf-vidar@kontorleverandoren.no

Arve Vold
Salgskonsulent


Tlf.: 625 50543
Mob.: 911 97 478
arve@kontorleverandoren.no

Arild Øverli
Salgsansvarlig maskin


Tlf.: 625 50540
Mob.: 907 33 543
arild@kontorleverandoren.no

Anders Kolbuholen
Salgskonsulent


Tlf.: 625 50542
Mob.: 952 93 518
anders@kontorleverandoren.no

Thomas Lundberg
Møbelmontør


Tlf.: 625 50540
Mob.: 932 88 109
thomas@kontorleverandoren.no

Oddgeir Løsnesløkken
Teknisk serviceansvarlig


Tlf.: 625 50541
Mob.: 982 08 182
oddgeir@kontorleverandoren.no

Lars Kolbuholen
Sjåfør-/Lager


Mob.: 482 34 067
lars@kontorleverandoren.no